Castrol

CASTROL: akcja #BeThe1 

Castrol

CASTROL: akcja #BeThe1 

Jak sprawić, aby początkujący w motosporcie zawodnicy masowo umieszczali w social mediach zdjęcia i video z Twoim produktem? Grzecznie poprosić? Zapłacić im? A może wciągnąć w emocjonującą całoroczną przygodę z marką. Właśnie do takiej przygody zaprosiliśmy młodych zawodników, uzupełniając najpopularniejszy motocyklowy portal Ścigacz.pl o specjalną sekcję #bethe1.

Akcja #BeThe1 stworzona dla marki Castrol Power1, daje uczestnikom możliwość zamieszczania ich własnych treści pochodzących z mediów społecznościowych – Facebooka, Twittera, Instagrama, YouTube’a i Vimeo. Zawodnicy embedują swoje treści zarówno w ramach rozwoju profili, jak i realizowania wyzwań oraz uzyskiwania odznak. Na najbardziej zaangażowanych i zdolnych zawodników czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów akcji, warsztaty ze specjalistami oraz szansa na miejsce w teamie Castrol.

Za realizację filmu promocyjnego #BeThe1 z profesjonalnym stunterem, Hubertem Raptownym odpowiada agencja FOG Content Agency, należąca do Grupy Kalicińscy.com.

#BeThe1 – Podejmij wyzwanie Castrol

Przesuń granice z Castrol EDGE

Castrol

Przesuń granice z Castrol EDGE

Dla Castrol Polska opracowaliśmy kreację i działania online konkursu, który był głównym elementem kampanii promującej nową linię oleju Castrol EDGE Titanium FST w Polsce „Przesuń granice z Castrol EDGE”.

W ramach nowej strategii digitalowej dla Castrol Polska agencja The Fog pracująca w grupie Kalicińscy.com przygotowała materiały filmowe, służące za internetowe spoty reklamowe kampanii oraz materiały redakcyjne.

Bohaterem każdego z sześciu etapów konkursu jest inny kierowca sportowy m.in.  rekordzista Polski na ¼ mili – Grzegorz Staszewski, multimedalista driftu Paweł Trela i słynny kierowca rajdowy i showman Ken Block.

Obejrzyj produkcje wideo The Fog:

Grzegorz Staszewski. 8 Sekund. [wideo]

Bartosz Ostałowski. Na tych samych zasadach. [wideo]

Paweł Trela. Konstruktor. [wideo]

Castrol TV – nowy, cykliczny program stworzony dla fanów motoryzacji. 

Castrol

Castrol TV – nowy, cykliczny program stworzony dla fanów motoryzacji. 

Prowadzącym jest znany dziennikarz motoryzacyjny Damian Śmigielski. W Castrol TV pokazujemy m.in. relacje z eventów, na których obecna jest marka Castrol i filmy poradnikowe. Program jest dostępny na kanale Castrol Polska na YouTube.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej

Zapowiedziani na ten rok VIP drivers to Agnieszka Szulim i Filip Chajzer. Będzie się działo!

Castrol Polska

Castrol

Castrol Polska

O tym, że „content is king” wie nie tylko Bill Gates…
Na profilu Castrol Polska dbamy, żeby content serwowany fanom motoryzacji i marki Castrol do których mówimy, był jednocześnie interesujący, angażujący i zawsze na wysokim poziomie merytorycznym. Dlatego fanpage Castrola, to nie tylko dopracowane graficznie posty, ale także ciekawe relacje z eventów motoryzacjnych i newsy prosto ze świata tej marki.