Bakoma - RADOŚĆ Z NATURY

Kampania wizerunkowa marki Olej Polski – manifest nowoczesnej polskości

Bakoma

Kampania wizerunkowa marki Olej Polski – manifest nowoczesnej polskości

Jak sprawić, by mało znana marka oleju rzepakowego zagościła na stałe w sercach Polaków? Jak twierdzi stare, polskie porzekadło, do serca trafia się przez żołądek.

Na zlecenie spółki Komagra, należącej do Grupy BZK, przygotowaliśmy kreację jesiennej kampanii wizerunkowej marki Olej Polski.

Nasz przepis na reklamę Oleju Polskiego to 100 g nowoczesnej, wyłuskanej z kompleksów polskości. Garść apetycznych ujęć smażonych i pieczonych potraw oraz sałatek, w których Olej Polski dodawany jest w kluczowych momentach. Całość została okraszona angażującą, kreatywną historią oraz przyprawiona szczyptą humoru bez przesadnej pikanterii.

Client: BAKOMA – Olej Polski

Agency: Kalicinscy.com

Idea & Creative Direction: Dominik Turek / Michał Krzyszkowski

Storyboard: Michał Murawski

Copywriter: Michał Krzyszkowski

Art Director: Dominik Turek

Director/DOP: Arkadiusz Żyłka

Copywriter support: Magdalena Jędrusiak

Account Manager: Agata Piotrowska

Production: Feelmovie.Tv

Producer: Michał Bisaga / Piotr Miklaszewski

Kampania wizerunkowa Oleju Polskiego to „15” i 30” spoty telewizyjne, które od jesieni emitowane są w telewizji oraz VOD.

OLEJ POLSKI Reklama 2015

BAKUŚ: Są powody do dumy

Bakoma

BAKUŚ: Są powody do dumy

Dla marki Bakuś, znajdującej się w portfolio Bakomy przygotowaliśmy kreację wizerunkowej kampanii reklamowej „Są powody do dumy”.
Reklama adresowana do rodziców, jest emitowana w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, kanałach tematycznych i w Internecie w wersji 30 i 45 sek.
Spot reklamowy skupia się na przedstawianiu obrazów z codziennego, dziecięcego świata. Inscenizacja filmowa została ograniczona do minimum, pozwalając kamerze podążać za małymi bohaterami, aby oglądający reklamę rodzice zobaczyli migawki z życia, z którymi będą mogli się utożsamić.