Unilever

Knorr: Przepisy.pl 3.0

Unilever

Knorr: Przepisy.pl 3.0

W nowych „Przepisach” zmieniło się dosłownie wszystko. Bazując na doświadczeniach poprzedniej wersji i feedbacku od naszych użytkowników, zaprojektowaliśmy architekturę informacji od podstaw. Od nowa zaprojektowaliśmy też ścieżki użytkowników. Łącząc to razem otrzymaliśmy światowej klasy serwis, nastawiony na pozytywne doświadczenie osób wyszukujących kulinarnych inspiracji.

Odkryj wyśmienity portal kulinarny: https://www.przepisy.pl/

Knorr: Bulionetka

Unilever

Knorr: Bulionetka

W ramach launchu nowego, unikatowego produktu marki Knorr – Bulionetki do duszonych dań, zrealizowaliśmy kampanię digitalową, podczas której w rekordowym czasie rozdaliśmy 100 tysięcy zestawów Bulionetek.

Wprowadzeniu na rynek Bulionetki towarzyszyła bardzo intensywna kampania, prowadzona na Facebooku, oparta na dedykowanych liniach narracyjnych, kierowanych do osób wyróżnionych spośród gotujących użytkowników Facebooka.

Efektem naszych działań były wysokiej jakości, nowatorskie zdjęcia. Na sesji zrealizowaliśmy kilka szalonych pomysłów, jak fotografowanie potrawy w  przekrojonym garnku. Fotografie przedstawiały produkty marki Knorr  w różnych kontekstach kulinarnych. Wykonane zdjęcia stały się częścią scenografii podczas spotkania prasowego, którego gwiazdą był wybitny szef kuchni, Marco Pierre White, ambasador Bulionetki do duszonych dań Knorr.

Knorr Global na Mundialu

Unilever

Knorr Global na Mundialu

Mundial pobił w tym roku rekordy popularności na Facebooku. Brazylijskie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej okazały się popularniejsze w mediach społecznościowych od zimowej Olimpiady w Soczi,  Super Bowl a nawet gali rozdania Oskarów…

My też nie przeszliśmy obojętnie obok Mistrzostw! Dla klienta Knorr Global, przygotowaliśmy smakowite paczki mundialowych postów, które na profilach Knorr w 8 krajach miały spore wzięcie podczas meczów.

Knorr Global – dla wszystkich wielbicieli dobrego jedzenia

Unilever

Knorr Global – dla wszystkich wielbicieli dobrego jedzenia

Dla klienta Knorr Global wyprodukowaliśmy już ponad tysiąc sezonowych pakietów postów i przepisów do wykorzystania w mediach społecznościowych i na stronach www. Ilustrowane pięknymi zdjęciami, proste i praktyczne przepisy, ciekawostki i porady kulinarne, a także treści angażujące odbiorców do interakcji, tłumaczone są na kilkanaście języków i pojawiają się na profilach marki Knorr w 16 krajach na całym świecie.

Przepisy.pl – książka kucharska w Twoim telefonie i na Smart TV 

Unilever

Przepisy.pl – książka kucharska w Twoim telefonie i na Smart TV 

Najpopularniejsza aplikacja kulinarna w Polsce – ponad 800 tys. pobrań. Wdrożenie zrealizowane dla marki Knorr, uzupełniające ekosystem komunikacyjny Przepisy.pl. Dostępna na wszystkie popularne w Polsce systemy mobilne, zaprojektowana w pełnej zgodności z wytycznymi projektowymi każdego z nich. Wielokrotnie nagradzana jako najlepsze w Polsce marketingowe wdrożenie mobile.

Knorr: Smak z natury

Unilever

Knorr: Smak z natury

Jak pokazać konsumentom skąd pochodzą i jak powstają składniki: zioła, warzywa i przyprawy używane w produktach marki Knorr? W tym celu zaprojektowaliśmy w pełni responsywną stronę www „Smak z natury”. Wykorzystaliśmy zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak paralax scrolling oraz natywne animacje.

Jaki powinien być idealny Kurczak? Testymoniale dla Knorr

Unilever

Jaki powinien być idealny Kurczak? Testymoniale dla Knorr

Razem z marką Knorr szukaliśmy sposobu na idealnego kurczaka…
W formule sondy ulicznej, nasz dział branded content The Fog, wyprodukował materiał wideo wspierający promocję nowego sposobu wykorzystania Kostki rosołowej Knorr, jako marynaty do piersi kurczaka.

HOT or SOFT 

Unilever

HOT or SOFT 

Odpowiadaliśmy za przygotowanie kampanii promocyjnej w social mediach dwóch nowych rodzajów Gorącego Kubka o smaku pomidorowym – diabelsko ostrego i anielsko łagodnego. Na Facebooku zorganizowaliśmy quiz, w którym użytkownicy mogli dowiedzieć się, jaka natura w nich drzemie i który kubek bardziej do nich pasuje – ten z piekła rodem, czy niebiański.
Aktywacja była również wspierana przygotowanymi przez nas pre-rollami w serwisie YouTube.

Dziennik szefa: Kulinarny Blog Szefów Kuchni Knorr

Unilever

Dziennik szefa: Kulinarny Blog Szefów Kuchni Knorr

Dwaj polscy Szefowie Kuchni Knorr, Piotr Murawski i Marcin Markowski zdradzają sekrety kulinarne i dzielą się swoimi ulubionymi przepisami na wyśmienite dania – zawsze z wykorzystaniem produktów marki Knorr.
Blog DZIENNIK SZEFA jest uzupełnieniem ekosystemu Przepisy.pl, który stworzyliśmy dla marki Knorr. Wpisy są generowane kilka razy w tygodniu i mają charakter poradnikowy, silnie związany z sezonowością produktów dostępnych na polskim rynku.

Przepisy.pl – największy kulinarny ekosystem w Polsce! 

Unilever

Przepisy.pl – największy kulinarny ekosystem w Polsce! 

Przepisy.pl to projekt, który jako jeden z nielicznych na polskim rynku prezentuje ekosystemowe podejście marki do komunikacji z konsumentami w sferze digital. Projekt wystartował w 2010 roku, a po 4 latach nadal go rozwijamy, wyznaczając wraz z marką Knorr standardy dla jej (i nie tylko) kulinarnej konkurencji.

Ekosystem przepisy.pl to:
1. zaliczany do pierwszej trójki największych portali kulinarnych w Polsce serwis z ponad 16,5 tysiącami przepisów na dania mięsne, wegetariańskie i desery, prezentowane w formie zdjęciowej “krok po kroku” lub w formie video,
2. profil na Facebooku z ponad półmilionową społecznością miłośników gotowania z produktami Knorr
3. aplikacja mobilna pobrana już przez ponad 800 tysięcy osób, dostępna na wszystkie popularne w Polsce systemy mobilne i platformę SmartTV, wielokrotnie nagradzana jako najlepsze w Polsce marketingowe wdrożenie mobile
4. kanał YouTube, na którym filmy wyświetlono ponad 8 milionów razy
5. blog “Dziennik szefa”, na którym kilka razy w tygodniu dwaj Szefowie Kuchni Knorr (Piotr Murawski i Marcin Markowski) zdradzają swoje sekrety kulinarne i dzielą się ulubionymi przepisami.

Knorr Repozytorium

Unilever

Knorr Repozytorium

Baza danych, którą przygotowaliśmy dla klienta Knorr Global ma prostą i przejrzystą formę. To wyjątkowo przyjazny dla użytkowników butik ze starannie przygotowanymi materiałami na FB oraz strony www. Repozytorium umożliwia łatwe przeglądanie i wybór interesujących nas treści dzięki rozbudowanej wyszukiwarce i widocznym od razu zdjęciom.