IKEA – „100 pytań 1000 odpowiedzi – Kuchnia i Łazienka”

Masz profil na Facebooku, Instagramie, Pintereście, prowadzisz bloga, wysyłasz mailing, wrzucasz kampanię na YouTube i masz jeszcze dodatkowo do zaktualizowania stronę produktową – czyli czeka Cię 6 oddzielnych sesji zdjęciowych, 2 dni produkcji video i kilka dni postprodukcji. W końcu każde medium rządzi się swoimi prawami, czyż nie? Udowodniliśmy, że to wszystko można zrobić… w zaledwie tydzień. Jak?

Aby uniknąć kosztownego i czasochłonnego procesu produkcji potrzebny był format, który w optymalny sposób można wykorzystać w całej komunikacji digitalowej marki.

„Kuchnia” i „Łazienka” to dwie pierwsze części masowego formatu „100 pytań 1000 odpowiedzi”, prezentującego ideę wielu rozwiązań na jeden problem. Celem było stworzenie prostej formy, dającej odpowiedzi na wszystkie potrzeby klientów IKEA.

Dodatkowo autorski proces produkcji Fog Content Agency, należącej do Grupy kalicinscy.com umożliwia realizację zróżnicowanego i dostosowanego do poszczególnych mediów contentu video podczas jednej sesji nagraniowej, a nawet jednego ujęcia. Na bazie materiału video przygotowywane są również wysokiej rozdzielczości zdjęcia.

IKEA – Jak sprawniej operować nożami w kuchni?

Ile zastosowań może mieć kuchenny stół?

IKEA – Jak znaleźć czas i spokój o poranku?

IKEA – Dlaczego w kuchni warto sięgać wyżej?

IKEA – Świeże pomysły na przechowywanie w łazience?

Łazienka ulubionym miejscem całej rodziny?

IKEA – Jak dzięki dodatkom nadać klimat swojej łazience?