Ciałopozytywna kampania dla Kauflandu

Dla kosmetycznej marki własnej Kauflandu Bevoli stworzyliśmy ciałopozytywną kampanię z rozśpiewanym spotem. Hasłem przewodnim akcji jest “Every Body Needs Love”. 

Byliśmy odpowiedzialni za wykreowanie spotu, przygotowanie komunikacji social mediowej na Facebooka, Instagrama i TikToka oraz współpracę z influencerami. Do współpracy zaangażowaliśmy popularnych TikTokerów, którzy na co dzień walczą ze stereotypami dotyczącymi wyglądu. To: modelka plus size Ewa Zakrzewska, znana jako Ewokracja, Stuknięty Mikka, publikujący na swoim kanale ciałopozytywne filmiki oraz Dwukolorowa – influencerka, która odczarowuje na TikToku temat vitiligo, czyli bielactwa.

Chcemy, aby pozytywne hasło „Every body needs love!” wyraziście wybrzmiało we wszystkich kanałach komunikacji, w których widzimy, że wciąż pojawia się problem hejtu wyglądu. Kampania marki własnej kosmetyków bevola to zaproszenie do pełnej akceptacji siebie i innych. To muzyczny spot oraz między innymi działania z TikTokerami, którzy już od dawna oswajają temat ciałopozytywności w swoich kanałach. Kaufland podejmuje ten temat, bo wierzymy, że komunikacja marek może mieć też realny i pozytywny wpływ na nasze codzienne samopoczucie – mówi Żaneta Glinka Dyrektor Pionu Digital i Pionu Komunikacji Marketingowej Kaufland Polska.

Zadaniem kampanii jest promowanie miłości do siebie i swoich kształtów oraz podkreślenie faktu, że różnorodność jest w porządku, a wygląd innych ludzi nie powinien podlegać ocenie.