Budujemy komunikację dla dewelopera

Nawiązaliśmy stałą współpracę z warszawskim deweloperem obecnym na rynku od 35 lat. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę Budlexu na polach komunikacji offline i online.

Budlex to jeden z najdłużej działających deweloperów w Polsce, a także jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w regionie. Realizując inwestycje budowlane łączy tradycję i solidność z nowoczesnymi technologiami oraz zdrowym i aktywnym stylem życia.

Jesteśmy odpowiedzialni za komunikację związaną z najnowszymi inwestycjami Budlexu na terenie Polski, począwszy od tworzenia ich całościowej identyfikacji wizualnej, poprzez wysokiej jakości drukowane materiały promocyjne, aż do działań digitalowych. Do naszych zadań należy strategiczna analiza komunikacyjnych przewag każdej z inwestycji, opracowanie rozwiązań kreatywnych odpowiadających jej specyficznym cechom oraz przełożenie ich na poszczególne formy komunikacji.

Tworzymy komunikację dla prestiżowych inwestycji realizowanych przez Budlex, takich jak bydgoska Gajowa, Vinea w Toruniu oraz druk wysokiej jakości katalogu promocyjnego dla Osiedla Marynin w Warszawie.