BIULETYN IKEA FAMILY – szybka i skuteczna komunikacja z klientem

IKEA FAMILY to nie tylko program lojalnościowy stworzony z myślą o klientach IKEA, ale również komunikacja, w której technologia wspiera kreację, tak aby docierać z ofertą szybko, adekwatnie i skutecznie.
Osoby, które przystąpią do programu, otrzymują periodyk BIULETYN IKEA FAMILY, za pośrednictwem którego, jako pierwsi są informowani o ofertach i promocjach, zaproszeniach na specjalne wydarzenia, a także dostają treści dopasowane do swoich oczekiwań i garść inspiracji.

Odpowiadamy za kreację i produkcję materiałów w programie IKEA FAMILY, przede wszystkim opracowanie layputów, dobór zdjęć, treści tytułów emaili, sms oraz dobór i przygotowanie contetnu do każdej z wysyłek.

Najskuteczniejsza oferta to oferta dobrana do preferencji i oczekiwań konsumenta, dlatego BIULETYN IKEA FAMILY tworzony jest przez nas na podstawie analizy danych i segmentacji dostarczanych przez Loyality Point, firmę odpowiedzialną za zarządzanie bazą danych oraz wysyłkę materiałów w programie IKEA FAMILY. Tworzenie BIULETYNÓW IKEA FAMILY, oprócz wykorzystywania analizy danych do jak najlepszej personalizacji oferty, jest bardzo ściśle powiązane z Real Time Marketingiem i Consumer Live Cylce.

Biuletyny skorelowane są z dostępnymi ofertami promocyjnymi oraz aktualnymi sezonami, a wszystkie wysyłki oparte są o segmentację bazy członków klubu na podstawie kilkunastu parametrów określających potencjalne zainteresowanie daną ofertą produktową. Do każdego z segmentów tworzone są osobne kreacje, tak aby jak najlepiej odpowiadały preferencjom adresata.

Skuteczna realizacja celów w programie IKEA FAMILY możliwa jest dzięki bliskiej współpracy pomiędzy klientem, firmą dostarczającą technologię i dane oraz agencją odpowiedzialną za kreacje i produkcję contentu.