Platforma do nadań przesyłek od DHL Parcel

Stworzyliśmy nową platformę dla nadań przesyłek dla klientów indywidualnych: PaczKING. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy chcą wysyłać swoje paczki szybko, łatwo i wygodnie.

– PaczKING to cała paleta możliwości. Zarówno jeżeli chodzi o rodzaje przesyłek, jak i sposób, w który paczka trafia do nas, do dalszego procesowania. Można wysłać paczkę krajową, do krajów Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Można skorzystać z opcji odbioru paczki przez kuriera, nie ruszając się z domu, a można też podrzucić ją do jednego z ponad 10 tys. Punktów Obsługi Paczek DHL POP, przy okazji robienia codziennych zakupów czy tankowania samochodu. Przez PaczKING.pl można wysłać i ważne dokumenty, i przedmioty o większych wymiarach. Reasumując, PaczKING to rozwiązanie skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta – podkreśla Anna Jędryka, Menedżer Działu Marketingu Konsumenckiego i Sprzedaży Detalicznej DHL Parcel. 

Nowy koncept komunikacyjny – PaczKING – wykorzystuje poczet sześciu współczesnych królów-nadawców, którzy reprezentują różne typy i potrzeby konsumentów. Przekaz komunikacyjny zamyka się w zdaniu: Niezależnie od tego w jaki sposób i z jakiego powodu wysyłasz paczkę, otrzymasz od DHL Parcel królewską ofertę i obsługę. Kreacje stanowią połączenie grafik z prawdziwymi postaciami, a wszystko to w charakterystycznej DHLowej żółto-czerwonej kolorystyce. 

Odpowiadamy za koncepcję kreatywną oraz jej realizację.