CASTROL: akcja #BeThe1 

Jak sprawić, aby początkujący w motosporcie zawodnicy masowo umieszczali w social mediach zdjęcia i video z Twoim produktem? Grzecznie poprosić? Zapłacić im? A może wciągnąć w emocjonującą całoroczną przygodę z marką. Właśnie do takiej przygody zaprosiliśmy młodych zawodników, uzupełniając najpopularniejszy motocyklowy portal Ścigacz.pl o specjalną sekcję #bethe1.

Akcja #BeThe1 stworzona dla marki Castrol Power1, daje uczestnikom możliwość zamieszczania ich własnych treści pochodzących z mediów społecznościowych – Facebooka, Twittera, Instagrama, YouTube’a i Vimeo. Zawodnicy embedują swoje treści zarówno w ramach rozwoju profili, jak i realizowania wyzwań oraz uzyskiwania odznak. Na najbardziej zaangażowanych i zdolnych zawodników czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów akcji, warsztaty ze specjalistami oraz szansa na miejsce w teamie Castrol.

Za realizację filmu promocyjnego #BeThe1 z profesjonalnym stunterem, Hubertem Raptownym odpowiada agencja FOG Content Agency, należąca do Grupy Kalicińscy.com.

#BeThe1 – Podejmij wyzwanie Castrol